Kumam Emocje

Gry i zabawy wspierające rozwój. 101 pomysłów

 

Jeśli szukasz pomysłów, jak wesprzeć prawidłowy rozwój dziecka mamy coś dla Ciebie. Niedawno stworzyłyśmy e-booka, który kompleksowo traktuje wiele ważnych obszarów dziecięcego rozwoju.

 

Przenieś się myślami do czasów Twojego dzieciństwa, gdzie nie było telefonów, komputerów i grających zabawek. Gdzie coś z niczego było podstawą dobrej zabawy, a kreatywność i barwny, pełen wrażeń świat OFFLINE były codziennością. Zadbaj kompleksowo o rozwój dziecka i pomóż mu stworzyć taki właśnie świat! Chcesz zobaczyć, co przygotowałyśmy?

E-book Gry i zabawy wspierające rozwój.
101 pomysłów.

128 STRON INSPIRACJI

E-book stał się pomocą dla rodziców, opiekunów, nauczycieli. Nie jest to kolejny poradnik, który trafia w Twoje ręce i nic po sobie nie pozostawi. To zbiór pomysłów i inspiracji, które możesz z łatwością wykorzystywać każdego dnia.

NAUKA DZIĘKI ZABAWIE

Dzieci uczą się przede wszystkim poprzez zabawę. Wyselekcjonowane przez nas propozycje sprawią, że poznawanie świata będzie dla nich przyjemne i inspirujące. A przy okazji pozytywnie wpłynie na ich rozwój we wszystkich ważnych obszarach.

Łatwość użytkowania

128 stron e-booka możesz mieć cały czas pod ręką. Otrzymasz go od nas w formacie PDF zatem odtworzysz go na telefonie, tablecie czy komputerze.

Troska o środowisko

Samodzielnie przygotowane zabawy mogą sprawić więcej radości, niż kolejna kupiona zabawka. Pokazują, że czasem niewiele trzeba, by uruchomić pokłady swej kreatywności.

Oszczędność czasu

Inspiracje i pomysły masz na wyciągnięcie ręki, bez zbędnego szukania w czeluściach Internetu. Co więcej, materiały do zabaw są łatwo dostępne i z pewnością znajdziesz je w waszym domu.

Dodatkowe materiały

Jako dodatek do zabaw otrzymujesz 45 stron materiałów do druku. Znajdziesz tam m. in. Koło Uczuć, Protokół złości, Listę Poszukiwacza, Zakodowany Alfabet i dużo więcej.

Co otrzymujesz?

0

rozdziałów

kompleksowo traktujących dziecięcy rozwój.

0

stron materiałów do druku

na przykład Kodowanie, Koło Uczuć, Dyplom, Maski, Układanki logiczne i wiele innych.

0 +

autorskich ilustracji

m. in. hasła do gry w Kalambury (w których znajdziecie emocje, zwierzęta, zawody, przedmioty, owoce), a także obrazki przydatne do zabawy w restaurację czy sklep.

7 obszarów rozwoju.

czy potraficie docenić siebie i czy rośliny też czują?

co daje wcielanie się w role?

tajemnicze SI i wpływ zmysłów na rozwój

dlaczego tak ważny jest rozwój układu proprioceptywnego i jaki ważny element wspomaga rozwój mowy?

jak mnemotechnika może pomóc w nauce?

dokąd zabierze Was wehikuł czasu?

sprawdźcie, jak szybko zaśniecie razem z niedźwiadkiem

Od tej pory każda chwila w domu, na spacerze czy w samochodzie może być wypełniona ciekawymi, rozwojowymi zajęciami.

Jak dużo warta jest dla Ciebie taka gotowa lista inspiracji wraz z materiałami do druku? Wiemy, że za tę kwotę nie kupisz raczej nawet jednej nowej zabawki.

Ale ponieważ jest to nowość w naszym sklepie, na tej stronie możesz nabyć e-booka Gry i zabawy wspierające rozwój. 101 pomysłów w dużo niższej cenie.

47 zł

17 zł

Ograniczyłyśmy ilość egzemplarzy w cenie promocyjnej.

Opinie.

Ania

Relaksacja działa bez zastrzeżeń 😉 Ogólnie dużo ciekawych pomysłów.

Magda

Mam w domu 3latka i 6latka i w ebooku znajduję pomysły dla obojga dzieci. Można jedną zabawę dostosować do ich umiejętności i często wręcz są zadowoleni że ze sobą współpracują.

Joanna Z.

Wiele pomysłów już przećwiczyliśmy i zostały przyjęte z entuzjazmem

MK

Dobrze mieć pod ręką taki zestaw zabaw. Nie trzeba się dużo zastanawiać czym zająć dziecko, tym bardziej że większość z proponowanych zabaw można wypróbować z tym co mamy po ręką. Plus za bycie w duchu zero waste 😀

MartaW

Naczytałam się całkiem sporo o SI i kładę na to duży nacisk w rozwoju mojego dziecka. W książce znalazłam kilka inspiracji, które już wykorzystałam i jestem bardzo zadowolona (Lila również).

Najczęściej zadawane pytania.

E-book rośnie wraz z dzieckiem. Nadaje się dla dzieci w różnym wieku, ponieważ znajdują się w nim zabawy dla 2-latka i coś co zainteresuje 7-latka. Z łatwością można też dostosować poziom trudności wielu zabaw, więc jest to dobra propozycja dla rodzeństwa.

Jak najbardziej. W e-booku znajdzie Pani pomysły, które świetnie sprawdzą się w pracy z

 grupą przedszkolną. Zawarte są w nim zabawy wpływające na poprawę integracji grupy i

 takie, które rozwijają indywidualne umiejętności uczestników.

Tak, w e-booku znajdziecie zabawy, które zajmą dziecko na dłuższy czas, dając wam szansę chociażby na wypicie ciepłej kawy. Są też takie, które zaangażują całą rodzinę, rodzeństwo czy grupę kolegów na urodzinach waszego malucha. Wiele zabaw wymaga krótkiego przygotowania, na przykład wydrukowania odpowiednich materiałów.

Teraz możesz kupić naszego najnowszego e-booka w promocyjnej cenie

47 zł

17 zł